Чому компанія Belosvet —
краще рішення для вашого бізнесу?

Belosvet — чесний і надійний
партнер для бізнесу

  • Спеціалізовані магазини розливного пива

  • Інтернет - магазини продуктів харчування

  • Дистриб'ютори бакалійної групи товарів

  • Постійна наявність популярної продукції у себе на складі
  • Всі існуючі на ринку групи товарів
  • Швидке оформлення замовлення за 5 хвилин
  • Закуски   стабільно високої якості
  • Індивідуальний % скидки
  • В наявності 25% ексклюзивної продукції 

Наші партнери

Переконайтеся і ви, що наш on-line В2В сервіс кращий на ринку снеків⁠


Ідейний натхненник Belosvet

Тарас Белосвет

директор компанії Belosvet

“Сьогодні наш асортимент закусок налічує більше 80 позицій всіх існуючих категорій. Своя мережа пивних магазинів допомагає нам зрозуміти, чого саме зараз хоче кінцевий споживач. Ми точно знаємо, що користується популярністю в роздробі.

Компанія Belosvet впроваджує зміни і робить все для того, щоб ви і наш кінцевий споживач отримали якісні снеки і закуски до пива за доступною ціною. Ми знаємо, що вигідно вашому бізнесу, і з радістю допоможемо вам зробити бізнес ще більш успішним.”

Часто задавані питання
Как осуществляется доставка в регионы?

Товары нашего магазина доставляют покупателям транспортные компании: Новая Почта, Интайм, МистЭкспресс, собственная логистика Belosvet.

Возможен ли самовывоз заказанного товара?

Вы можете самостоятельно забрать заказанные товары в наших магазинах (самовывоз возможен из магазина Belosvet ул. Байкальская, 6).

Как расчитать стоимость доставки в Херсон?

Для точного расчета стоимости доставки вашего заказа обращайтесь к операторам call-центра или задайте вопрос через онлайн-консультанта.

Подскажите какой режим работы телефонного консультанта?

Наши операторы работают с 9:00 до 18:00, ежедневно, без выходных.

Закуски до пива оптом від торгової снекової компанії ТМ Belosvet

Рай для власників і реалізаторів пивних бутиків - це своєчасна і свіжа продукція в великому асортименті на прилавку. Цікавий вибір закусок до пива приваблює відвідувачів в магазин розливного пива і підвищує його прибуток. ТМ Belosvet поставляє різноманітні снеки до пива оптом в точки по всій Україні, вигідно виділяючи їх із загальної маси певних бутиків.

Пивні мережі вже давно не обходяться без продажу закусок, адже це зручно для покупця, а, отже, вигідно для бутика. Асортимент хрустких снеків розширюється день у день, перемикаючи увагу любителів пива і лимонаду з одного магазинчика на інший. ТМ Belosvet стежить за всіма смачними новинками і поставляє продукцію на Ваш прилавок раніше, ніж про неї дізнаються в інших точках.

Чим ми вигідніше і краще за інших постачальників. Переваги ТМ Белосвет

Для багатьох пивних торгових мереж, як і для невеликих бутиків, компанія Белосвет вже стала єдиним бізнес-партнером. Для цього є чимало вагомих причин.

Контроль якості продукції

ТМ Belosvet поставляє оптом пивні закуски тільки найвищої якості. Закуповуючи у виробників свіжовиготовленого продукти, Белосвет зберігає і перевозить її, дотримуючись усіх правил. Співпрацюючи з різними виробниками снеків, Белосвет постійно проводить контроль якості отриманої продукції і відбирає тільки кращі за всіма критеріями компанії, які виробляють максимально натуральні і нешкідливі закуски до пива оптом.


Зверніть увагу!

Для того, щоб не втратити якість і свіжість поставленої компанією Белосвет продукції, радимо магазинах бутильованої пива замовляти снеки частіше, але менше. Оптимальна кількість пивних закусок - це та продукція, яку Ви зможете реалізувати протягом двох тижнів.

Постійна наявність закусок на складі

Компанія Belosvet прибуває в безперервному русі як реалізації, так і закупівель пивних закусок по всій Україні. Саме тому склад торгової компанії завжди сповнений потрібних снеків, які будуть доставлені до Вас по першому ж дзвінку. Belosvet не примушує наших замовників чекати, більш того - у нас завжди знайдуться закуски до пива оптом, які ми зможемо їм запропонувати.

Якісне цілодобове сервісне обслуговування клієнтів

Навіть якщо Ви самі ще не вирішили доставку якого снека до пива оптом коштує замовити, менеджери компанії Belosvet завжди в темі новинок і цілодобово на зв'язку для того, щоб допомогти Вам замовити саме ті закуски до пива оптом, які вже сьогодні будуть відмінно реалізовуватися вашим магазином (будь-то завжди популярні або нові оригінальні закуски до пива). Ми проконсультуємо Вас по будь-якому питанню про снеках від і до будь-якої пори доби за допомогою B2B порталу Belosvet.ua. Допоможемо визначити вигідний асортимент снеків до пива саме для Вашого магазину. Наш інтернет-сервіс на замовлення певних закусок в Україні справедливо вважається найзручнішим в Україні на сьогоднішній день! Замовлення оформляється протягом всього лише п'яти хвилин.

Швидка реакція на проблему клієнта

Будь-яку проблему, що виникла замовників ТМ Белосвет стосовно покупки, доставки закусок до пива оптом (або іншої проблеми) допоможуть в найкоротші терміни вирішити менеджери компанії, запропонувавши Вам максимально вигідне рішення. Компанія Белосвет працює для комфорту і задоволення покупців снеків до пива.

Безкоштовний розрахунок асортиментної матриці

Фахівці команди ТМ Belosvet мають великий досвід в підборі потрібного снекового асортименту (закусок і снеків до пива) індивідуально для Вашої точки продажу. Це допоможе збільшити конкурентоспроможність Вашого закладу або магазину, підвищивши його популярність і наплив відвідувачів.

Можливість замовити зразок продукції

ТМ Belosvet проти оптових закупівель закусок до пива наосліп. Адже задоволені споживачі та клієнти для нас - це ключові складові, на яких і тримається довгострокове співробітництво щодо поставок. ТМ Belosvet з радістю надішле Вам зразки потрібних снеків і закусок до пива на пробу, особливо новинок від виробників, щоб виключити сумніви при замовленні.

Доставка вчасно

Пунктуальність і доставка в термін є важливими складовими щоденної роботи для ТМ Belosvet. Пивні закуски оптом - один з тих видів товарів, які необхідно швидко доставити до магазину свіжими і нічим не зіпсованими. Максимальний термін доставки наших снеків - добу.

Безкоштовна доставка по всій Україні

В якому місті чи точці країни Ви б не знаходилися, кур'єри компанії Белосвет доставлять необхідну снекової продукцію прямо до Ваших дверей (великий опт) або до найближчого до Вас відділення Нової пошти. Ми піклуємося про зручність всіх пивних магазинів і мереж, з якими співпрацюємо. ТМ Belosvet заощаджує Ваш час і гроші на доставку, забираючи всі ці клопоти собі.

Своєчасна доставка в